top of page

Nedir?Aslı’nın Dolabı, Mayıs 2011'de kurulmuş, önceliği hayvan barınakları olmak üzere Sivim Toplum Kuruluşlarına bağışın gönüllüler tarafından ödüllendirildiği, içine sürüklendiğimiz tüketim çılgınlığına tepkili, bağımsız ve kar amacı gütmeyen bir sosyal sorumluluk mağazasıdır.

 

 

Nasıl İşliyor?

Aslı'nın Dolabı sizler tarafından bağışlanan kullanılmamış yada çok az kullanılmış kıyafetleri topluyor, fotoğraflıyor ve kamu yararına satışa çıkarıyor ve bu işi kar amacı gütmeden sosyal sorumluluk bilinciyle yapıyor.

Misyonu​Aslı’nın Dolabı’nın üstlenmek istediği iki misyon var; ilki toplumdaki yardım bilincini güçlendirmek, insanları yardıma teşvik etmek, ikincisi ise hızla içine sürüklendiğimiz tüketim çılgınlığına dikkati çekmek.

Nasıl Ürün Bağışlarım?Bağışlamak istediğiniz ürünler için "Bağış Formu"nu doldurmanız yeterli. Eğer ürünlerinizin mağaza formatında fotoğrafları varsa onaylanan ürünlerin fotoğrafını göndermeniz yeterli yoksa fotoğraf çekimi için size iletilen adrese kargolamanız gerekiyor. Detaylar için formu doldurup iletişime geçin! Bağış Formu için tıklayın.

 Dolap'tan alışveriş yapmak için ürün bedelini ait olduğu projenin yasal bağış hesabına bağış olarak yatırıp dekontu aslinindolabi@gmail.com göndermeniz yeterli.

Nasıl Alışveriş Yaparım ?

  • facebook-square
  • twitter-bird2-square

© 2013 ASLI'NIN DOLABI. Bütün hakları saklıdır

bottom of page